pomogę Ci
odnaleźć drogę
do zdrowia

Tylko MY SAMI jesteśmy w pełni odpowiedzialni
za to jak się czujemy

Chcę podzielić się swoją wiedzą z Tobą

Słucham rytmu swojego ciała

Z natury jestem kobietą pełną pasji, poszukującą nowych doświadczeń, otwartą na zdobywanie wiedzy i poznawanie ludzi. Pełna optymizmu z uśmiechem na ustach kroczę po Ziemi i czerpię z wielu bogactw tego Świata, ma on naprawdę wiele do zaoferowania

Moje zainteresowania zdrowiem szeroko pojętym przerodziły się w ogromną pasję. Sprawdziłam na sobie, że prawdziwe i skuteczne jest to, co przynosi pozytywne efekty.

Studiując Medycynę Chińską, Psychologię, Bioenergoterapię odkryłam, że jesteśmy czymś zdecydowanie więcej niż tylko ciałem – stanowimy jedność z naszym umysłem i duszą.
Lata zdobywania teorii i praktyki w zakresie terapii naturalnych zaowocowały założeniem własnego gabinetu, w którym dziś pomagam pacjentom za pomocą naturalnych metod, znanych ludzkości od tysięcy lat. Moją misją jest pomoc w odnalezieniu ich energii życiowej, w pozbyciu się stresu czy przywróceniu młodego i zdrowego wyglądu skóry. Dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu terapii naturalnych pomagam im odnaleźć równowagę ciała i umysłu oraz uczę ich zdrowego stylu życia.

barbara-zajc-fotografiaa

ukończone kursy

Absolwentka Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu
tytuł: Bioenergoterapeuta

Ogólnopolska Izba Rzemieślnicza Bioenergoterapeutów
Bydgoszcz 25.04.2015

Kurs Terapii Naturalnych Bańką Chińską, Polarity,
Świecowanie Uszu

Akademia Terapii Naturalnych
Wrocław 15.02.2014

Kurs Ginekologia w TCM prowadzonym
przez prof. Sun Peilina

Instytut Medycyny Holistycznej
Wrocław 15.03.2015

Kurs II stopnia Naturalnego Uzdrawiania Reiki

Mistrz i Nauczyciel mgr Krystyna Włodarczyk-Królicka
Wrocław 15.09.2013

Kurs masażu refleksologicznego twarzy

Akademia Sztuki Masażu MENOS
Wrocław 08.06.2014

Kurs Akupunktury
Kosmetycznej

Akademia Terapii Naturalnych
Wrocław 08.04.2017

Referencje

 • Kasia leczy wiedzą i dotykiem - jej masaże niesamowicie rozluźniają ciało, wizyta w jej gabinecie sprawia że człowiek wychodzi naładowany mega pozytywną energię. Kasia jest nie tylko świetnym bioenergoterapeutą ale i także cudowną osobą. Polecam.

  Magdalena J. call center
 • Wspólnie z żoną byliśmy u Pani Kasi na zabiegu Reiki oraz określeniu indywidualnych diet w celach oczyszczenia i uregulowania funkcjonowania organizmu. Wyszliśmy tak naładowani energią i optymizmem, że w 100 % możemy polecić Panią Kasię innym. Dodatkowo wskazana dieta pomogła mi w dojściu do siebie po pobycie w szpitalu i dużej utracie wagi. Zaleconą dietę stosuję nadal, ponieważ bardzo dobrze się na niej czuję. Bardzo polecamy!

  Łukasz J. specjalista ds. sprzedaży
 • Miałam ogromną przyjemność poznania Kasi i skorzystania z usług, które oferuje. Po zabiegu Reiki odzyskałam siły i harmonię a dotyk Kasi był niezwykle głęboki, uspokajający, rozluźniający i energetyzujący. O Kasi mogę powiedzieć, że jest osobą bardzo ciepłą, życzliwą, mega cierpliwą i akceptującą- pierwszy raz byłam u niej z dwójką moich dzieci, które skakały po jej gabinecie jak małpki po drzewie... Dziękuję Kasiu, że pojawiłaś się na mojej drodze, usłyszałam tyle mądrości od ciebie, które pomogły mi wiele zrozumieć i poukładać w tamtym czasie.

  Beata K. Nauczyciel
 • Polecam wizytę u Pani Kasi, zwłaszcza wszystkim pracownikom korpo. Kasia przekazała mi niesamowitą wiedzę, która sprowadziła mój umysł na "ziemię", już sama rozmowa z nią wiele zmieniła w moim życiu, natomiast zabiegi, które proponuje leczą ciało. Szczerze polecam!

  Jakub B. Informatyk
0