Zabieg Reiki

poznaj zabieg bioenergoterapeutyczny, oczyszczający organizm

Poznaj fenomen energii, której niepodważalna skuteczność uzdrawia, oczyszcza organizm i wpływa na przedłużenie życia oraz młody wygląd. To tylko niewielka część jej cennych właściwości, które pomogą Ci odzyskać równowagę duszy, ciała i umysłu. Sięgając po nią w moim gabinecie możesz czuć się całkowicie bezpiecznie, ponieważ metoda Reiki jest potwierdzona naukowo i nieinwazyjna, co stawia ją na początku peletonu zabiegów bioenergoterapeutycznych. Reiki uzdrowi Cię na dwóch poziomach – fizycznym i emocjonalnym, a jej efekty odczujesz już po pierwszej sesji.

Zdrowotne działanie Reiki ma zastosowanie przy całym spektrum chorób m.in.:

  • pomaga zwalczyć alergie, anginę, artretyzm, astmę, bezsenność, bóle gardła, bóle głowy, ból zębów,
  • skutecznie leczy choroby układu rozrodczego, choroby oczu, choroby serca i układukrążenia,
  • przyczynia się do niwelowania oznak chorób skóry różnego rodzaju,
  • ma zbawienny wpływ na dolegliwości związane z menopauzą,  miażdżycą, migreną, nadczynnością tarczycy, nadwagą, nerwobólami, nowotworami (wspomaganie), osłabieniem układu immunologicznego (odporności), przeziębieniem,
  • skutecznie pomaga leczyć reumatyzm, wrzody, problemy z ciśnieniem, stany zapalne różnego rodzaju (jajników, nerek, płuc, wątroby itd).  

Skontaktuj się ze mną, a doradzę Ci czy Reiki będzie skuteczną terapią na Twoją chorobę czy dolegliwość.

Moc Reiki, która oczyszcza

Zabieg Reiki trwa około godzinę, jest przeprowadzony przy relaksującej muzyce, głęboko odpręża i relaksuje ciało oraz umysł. Zabieg polega na przykładaniu dłoni do różnych części ciała, na które przekazuję energię. Pacjent pozostaje w ubraniu. Rekomenduję poddawanie się zabiegowi Reiki osobiście, w zaciszu mojego gabinetu, w którym terapie naturalne mają najbardziej efektywne działanie.

Jeśli nie możesz poddać się zabiegowi Reiki osobiście przeprowadzam też zabiegi na odległość. Napisz do mnie, a opowiem Ci jak przebiega taka forma terapii naturalnej. 

0