Diagnostyka Ryodoraku

to metoda która pozwoli Ci obudzić się we wczesnym stadium choroby

Diagnostyka Ryodoraku pozwoli Ci na szybką diagnozę narządów wewnętrznych, co przełoży się na ocenę ich stanu energetycznego. Dzięki niej zaproponuję Ci dopasowaną do Twoich potrzeb terapię żywieniową lub dietę, opartą na zasadach medycyny Wschodu. Stosując zasady ziołolecznictwa pozbędziesz się dolegliwości i chorób dzięki mocy prawdziwej natury, która posiada prozdrowotne właściwości.

Poznaj diagnostykę będącą połączeniem tradycyjnej medycyny chińskiej z zasadami medycyny zachodu. Diagnostyka Ryodoraku określa bioelektryczną aktywność organizmu za pomocą pomiaru przewodności elektrycznej w strefie punktów akupunkturowych. Dzięki precyzyjnej, naturalnej diagnozie i ocenie stanu energetycznego narządów wewnętrznych stwarza możliwości doboru i ustalenia odpowiedniej terapii naturalnej czy żywieniowej z wykorzystaniem diety czy ziołolecznictwa.

Jakie korzyści niesie ze sobą nieinwazyjna metoda Ryodoraku przeprowadzona w moim gabinecie?

  • dzięki niej uzyskasz wstępną diagnozę stanu poszczególnych narządów wewnętrznych, co pomoże Ci ustrzec się przed chorobami
  • przyczyni się do przywrócenia równowagi bioelektrycznej w danym organie
  • umożliwi Ci szybką reakcję w walce z chorobą w pierwszej jej fazie
  • skutecznie złagodzi ból
  • jako forma profilaktyki, pomoże Ci zapobiec nawrotom choroby

Zastanawiasz się czy diagnostyka Ryodoraku jest dla Ciebie? Zapraszam skontaktuj się ze mną odpowiem na wszystkie Twoje pytania.  

0