Masaż Refleksologiczny Twarzy

terapia naturalna, posiadająca 3 wartości dla Twojego organizmu

Refleksologia twarzy to terapia łącząca w sobie walory lecznicze, relaksacyjne oraz upiększające. Znana jest od wieków w medycynie Dalekiego Wschodu i, podobnie jak masaż dłoni czy stóp, opiera się na wiedzy o punktach refleksologicznych – szczególnie wrażliwych miejscach w tych partiach ciała, które odblokowują pracę konkretnych organów naszego organizmu. Ich ucisk oraz masowanie poprawia krążenie krwi i ogólne samopoczucie pacjenta. Sam poznaj jej skuteczność już podczas pierwszej wizyty.

Zabieg refleksologii wprowadza w stan głębokiego relaksu i wyciszenia, jednocześnie przywracając harmonijną pracę organizmu. Ten masaż jest znakomitym wsparciem dla innych form rehabilitacji i fizjoterapii oraz klasycznego leczenia. Uciskając odpowiednie punkty na twarzy, wzmacnia się równowagę pracy ciała i umysłu.

Zabieg korzystnie wpływa na:

  • poprawienie cyrkulacji krwi oraz limfy, wspomagając oczyszczenie organizmu i pobudzając tkanki,
  • usunięcie stanów napięcia,
  • poprawienie koncentracji, zdolność zapamiętywania oraz procesy myślenia,
  • wygląd i stan skóry twarzy, niwelując zmarszczki, usuwając złogi i poprawiając koloryt cery.

Zabieg trwa ok. 30-60 minut. Po jego zakończeniu odczuwa się rozluźnienie, a wszelkie napięcia zostają zredukowane. Sam przekonaj się, że to naprawdę działa. Zapraszam skontaktuj się ze mną odpowiem na wszystkie Twoje pytania.  

0