O mnie

 
Katarzyna Dobrowolska

Witaj na moje stronie. Nazywam się Katarzyna Dobrowolska, jestem Naturoterapeutką i od ponad 10 lat pomagam innym odnaleźć drogę do zdrowia.

Nie wiem czy szukasz naturalnych metod dla swoich dolegliwości, czy być może z ciekawości, a może po prostu jesteś otwarty na nową wiedzę i szukasz różnych informacji na temat profilaktyki zdrowia. Mam nadzieję, że znajdziesz na mojej stronie to czego szukasz i zostaniesz ze mną na dłużej, a ja obiecuję dzielić się z Tobą ciekawą wiedzą, która uwierz, odmieniła nie tylko moje życie, ale i wielu innych osób.

Ponad 10 lat temu, kiedy zachorowałam, zdecydowałam się na inne metody leczenia niż te oferowane przez współczesną medycynę. Postanowiłam zaufać medycynie chińskiej i szukać rozwiązania swoich problemów opierając się na filozofii wschodu.

Dziś z perspektywy wielu lat wiem, że to była bardzo dobra decyzja.

Wiedzę czerpałam głównie w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, gdzie w ciągu kilku lat zgłębiałam tajniki m.in. z zakresu:

  • medycyny chińskiej;
  • dietetyki chińskiej;
  • bioenergoterapii;
  • ziołolecznictwa;
  • anatomii;
  • makrobiotyki

W międzyczasie ukończyłam wiele kursów z zakresu refleksologii twarzy, terapii Reiki (I i II stopień), akupunktury kosmetycznej, ginekologii w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej, terapii manualnych (świecowanie uszu, masaż bańką chińską, metoda Polarity).

Moja własna droga do zdrowia stała się w pewnym momencie mojego życia moją pracą i pasją, którą dzielę się dziś z innymi na moich warsztatach, pisząc publikacje do branżowych czasopism, czy E-booki dostępne na mojej stronie.

Pracuję też w gabinecie, gdzie pomagam wielu osobom w odnalezieniu ich drogi do zdrowia. Czuję ogromną wdzięczność i mam ogromną satysfakcję z tego, że mogę się przyczynić do poprawy jakości życia innych ludzi.

Każdemu zawsze powtarzam, że możliwe jest wyjście nawet z poważnej choroby dzięki naturalnym metodom, wystarczy zaufanie, wiara i wprowadzenie odpowiednich zmian w życiu.

Z wielu moich obserwacji wiem jednak, że nie każdy jest gotowy podjąć wysiłek, co dodatkowo utrudnia obietnica ze strony przemysłu farmaceutycznego, że niemal na każdą dolegliwość jest cudowna pigułka, która jest w stanie szybko zdziałać cuda.

Zawsze zachęcam do zaufania i optymizmu, że wszystko dobrze się skończy, a pojawiające się problemy w naszym życiu, również te zdrowotne, to małe zadania do odrobienia przez nas.

Taką optymistką właśnie jestem. W obliczu pojawiających się trudności, których każdy z nas przecież doświadcza, patrzę spokojnie co mogę zrobić by sytuację zmienić czy poprawić.

Lubię podróżować, poznawać nie tylko nowe miejsca, ale nowych ludzi, a każdy spotkany człowiek jest dla mnie ogromną inspiracją i ciekawą historią.

Uwielbiam czytać, zdobywać nową wiedzę i doświadczenie, gdyż nauka dla mnie to ciągły rozwój osobisty i doświadczanie czegoś nowego. Nie zamykam się w swoich poglądach, jestem otwarta na poznawanie innych punktów widzenia.

Moją pasją jest też sport, może nie tak intensywnie jak 10 lat temu, ale każdego dnia poświęcam godzinę na ruch na świeżym powietrzu. Aktywność fizyczna jest podstawą dobrego zdrowia i koniecznym uzupełnieniem zdrowej diety.

Zapraszam Cię do kontaktu, z przyjemnością Ci pomogę.

Życzę Ci najlepszych wyborów, takich, które sprawią, że będziesz nie tylko zdrowy, ale i szczęśliwy w swoim życiu

Kasia Dobrowolska