O mnie

 
Katarzyna Dobrowolska

Prywatnie, wraz z moim partnerem oraz dwójką dorosłych dzieci tworzę szczęśliwą rodzinę.

Mieszkam na wsi, gdzie tempo życia jest zdecydowanie wolniejsze, a piękna przyroda jest na wyciągnięcie ręki. Dzisiaj z perspektywy czasu doceniam to jeszcze bardziej.

Z natury jestem kobietą pełną pasji, poszukującą nowych doświadczeń, otwartą na zdobywanie wiedzy i poznawanie ludzi. Pełna optymizmu, z uśmiechem na ustach kroczę po Ziemi i czerpię z wielu bogactw tego Świata, a ma on naprawdę wiele do zaoferowania.

Musiałam do tego jednak dojrzeć. Jak każdy zwykły człowiek popełniałam w życiu wiele błędów. Żyłam przez wiele lat w wielkim pędzie, często w wielkim stresie i negatywnych emocjach, co w pewnym momencie doprowadziło mnie w ślepy zaułek – pogubiłam się w życiu. Mocno też nadwyrężyłam swoje zdrowie, relacje z najbliższymi, straciłam poczucie tego, co w życiu najważniejsze. Próbowałam szukać pomocy w Medycynie Zachodniej, lecz jej zalecenia w moim przypadku były zbyt inwazyjne i czułam wewnętrznie, że będą nieskuteczne, więc z nich nie skorzystałam.

Wewnętrznie czułam, że kroczę drogą donikąd i że przyszedł czas na poważne zmiany. Spojrzałam na swoje priorytety, wartości, odrzucałam po kolei wszystko, co nie służyło mojemu zdrowiu. Zaczęłam wsłuchiwać się bardziej w swoje potrzeby. Obserwacja tego, co ma na mnie dobry, a co negatywny wpływ pozwalała mi dokonywać właściwych wyborów. Przy tym korzystałam z wiedzy i doświadczeń wielu Mistrzów, których spotykałam na swojej drodze.

To był czas zdobywania nowych doświadczeń, nowej wiedzy, nowych umiejętności, nowego spojrzenia na człowieka i jego szeroko rozumiane zdrowie.

Studiując przez wiele lat Medycynę Chińską, Makrobiotykę, Ziołolecznictwo, Psychologię, Bioenergoterapię odkryłam, że człowiek to zdecydowanie więcej niż tylko ciało - to również umysł i dusza, w których to właśnie swoje źródło ma niemal każda choroba.

Dziś już wiem, że tylko dokładna obserwacja i wsłuchanie się w każdego człowieka pozwala dotrzeć do przyczyn choroby - dopiero wtedy możliwe jest wybranie właściwych, skutecznych i odpowiednich dla danej osoby metod uzdrawiania.

Tak postępuję w swojej praktyce. Na początku staram się dotrzeć do przyczyn by móc zaproponować jak najlepsze rozwiązania. Często łączę kilka różnych metod, by uzyskać jak najlepsze efekty. Stosowane przeze mnie techniki i terapie są całkowicie naturalne, dobierane indywidualnie.

Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyłam i które ciągle poszerzam sprawiają, że jestem dziś skuteczną terapeutką, podchodzącą z ogromnym sercem, życzliwością i otwartością do każdego mojego Pacjenta. Pomaganie innym oraz dzielenie się wiedzą sprawia mi ogromną radość.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.