dzięki naturoterapii odkryjesz moc samouzdrawiania

szukasz alternatywnych metod leczenia?

terapie naturalne jako metoda na zdrowie i równowagę umysłu

Słów kilka O terapiach naturalnych…

Każdy człowiek ma w sobie moc samouzdrawiania – trzeba tyko pomóc mu ją wyzwolić

We współczesnym świecie zarówno w przypadku profilaktyki, jak i leczenia przewlekłych chorób coraz częściej zawodzi medycyna konwencjonalna. Lekarze nie potrafią dotrzeć do źródła problemu, szpikując nas farmaceutykami, mającymi negatywny wpływ na  organizm oraz samopoczucie. Jest to jeden z powodów, dlaczego sięgamy po przeżywające prawdziwy rozkwit terapie naturalne, które cechują się brakiem inwazyjności, skutecznością, prostotą oraz zgodnością z naturą.

Coraz więcej ludzi z powodu pędu i przepracowania cierpi na liczne choroby cywilizacyjne. Ich przyczynami są nieodpowiednie odżywianie, nadmierny stres, przewlekłe zmęczenie i brak aktywności fizycznej. Stosowanie farmaceutyków nie poprawia wcale naszego zdrowia i samopoczucia. Dzięki terapiom naturalnym możemy przywrócić prawdziwą równowagę sfery fizycznej i psychicznej, która pozwoli nam żyć w harmonii z otoczeniem i samym sobą.

Terapie naturalne pozwolą Ci odkryć drzemiącą wewnątrz moc samouzdrawiania, która sprawi, że urodzisz się na nowo i będziesz  funkcjonować wydajniej w otaczającym nas świecie. Czy masz świadomość, że badanie Ryodoraku może być bardziej precyzyjne od klasycznej diagnostyki lekarskiej, zabieg Reiki bardziej skuteczny od zażywania antydepresantów, a refleksologia twarzy dużo mniej inwazyjna od zabiegów medycyny estetycznej? Otworzę przed Tobą świat terapii naturalnych i Medycyny Wschodu, które sprawią, że będziesz czuć się zdrowo,  a w Twoim życiu zapanuje równowaga i spełnienie.

Poznaj rodzaje zabiegów jakie oferuję

Zabiegi energetyczne, które dodadzą Ci życiodajnej siły

Przywrócą Ci naturalną równowagę ciała i umysłu, pomogą w ciężkiej chorobie, wspomogą w utrzymaniu zdrowego trybu życia, oczyszczą organizm czy też poprawią samopoczucie. Są to całkowicie bezpieczne, nieinwazyjne zabiegi bioenergoterapeutyczne wywodzące się z prastarej medycyny Wschodu, która z sukcesem leczy ludzi od tysięcy lat za pomocą przekazywania pozytywnej energii.

Zabiegi energetyczne to nic innego jak kierowanie naturalnej energii w Twoją stronę, która drzemie w każdym z nas. Przywrócę Ci równowagę energetyczną w bezpieczny i nieinwazyjny sposób, czego potwierdzeniem są opinie moich Klientów, którym moje zabiegi przyczyniły się do poprawy zdrowia i jakości życia

Zabiegi Manualne

Dzięki zabiegom manualnym – refleksologii twarzy, stóp, masażu Shiatsu Twoje ciało odpręży się, odzyska równowagę, pozbędzie się wszelkich blokad i w pełni zintegruje się z umysłem. Poznaj techniki zabiegów manualnych, które poprawią krążenie krwi, pozbędą się napięcia czy poprawią koncentrację. Wybiorę dla Ciebie zabieg, który będzie w 100% pomocny i bezpieczny

Odpowiednia diagnostyka, dobranie odpowiedniej diety i ziół

Poznaj diagnostykę będącą połączeniem tradycyjnej medycyny chińskiej z zasadami medycyny zachodu. Diagnostyka Ryodoraku określa bioelektryczną aktywność organizmu za pomocą pomiaru przewodności elektrycznej w strefie punktów akupunkturowych. Dzięki precyzyjnej, naturalnej diagnozie i ocenie stanu energetycznego narządów wewnętrznych stwarza możliwości doboru i ustalenia odpowiedniej terapii naturalnej czy żywieniowej z wykorzystaniem diety wg Medycyny Chińskiej czy ziołolecznictwa.

Podstawą dietetyki jest równowaga energetyczna i smakowa potraw. Dieta chińska wprowadza harmonię narządów wewnętrznych, co sprawi, że poczujesz się lepiej od pierwszych dni jej stosowania.

Dietetyka chińska to filozofia traktowania każdego przypadku indywidualnie, dlatego przyjdź do mnie a dobiorę dla Ciebie najodpowiedniejszą metodę i rodzaj diety.

energioterapia & techniki naturalne

energioterapia & techniki naturalne

Reiki - najlepszy sposób na przywracanie równowagi emocjonalnej, usuwanie objawów psychofizycznego wycieńczenia organizmu, usuwanie zaburzeń snu, likwidowanie skutków nerwic i długotrwałego stresu

medycyna wschodu & medycyna zachodu

medycyna wschodu & medycyna zachodu

Mimo szybkiego rozwoju medycyny Zachodniej, ludzie chorują nadal, coraz bardziej i częściej i w coraz młodszym wieku.
Dzisiejsza medycyna odnosi spektakularne sukcesy w ratowaniu życia człowieka, w przeszczepach, w poskładaniu w całość w przypadku złamań. Ma też świetnie rozwiniętą diagnostykę – jednak mimo to, nie radzi sobie z takimi przewlekłymi chorobami jak: astma, cukrzyca, alergie, choroby serca, nadciśnienie, nowotwory i wiele innych. Jeśli pacjent musi zażywać leki do końca życia, to nie możemy tutaj mówić o jakimkolwiek wyleczeniu z choroby.

Energia w Ciele

Energia w Ciele

Polarity to rodzaj bioterapii, który wyrównuje energię w ciele, wzmacnia je, dzięki czemu ma ono zdolność do regulacji swoich czynności fizjologicznych, relaksuje i dodaje siły życiowej

0