Nasza społeczność

 

Jeśli Twoje zdrowie jest dla Ciebie najważniejszą wartością,
jeśli jesteś osobą ceniącą naturalne, skuteczne i przyjazne dla organizmu metody zwalczania wielu dolegliwości i chorób,
jeśli biegnąc w szybkim tempie przez życie, utraciłaś równowagę życiową i chcesz ją odzyskać,
jeśli zmagasz się od dłuższego czasu z chorobą i wydaje Ci się, że nic nie jest w stanie już pomóc,
jeśli wierzysz, że Natura ma lekarstwo na każdą dolegliwość,
jeśli ufasz sobie i możliwościom Twojego ciała i umysłu,
to jesteś we właściwym miejscu.

Zapraszam Cię serdecznie na moją stronę, gdzie mam nadzieję, znajdziesz dla siebie wiele cennych informacji i wskazówek. Przekonasz się, że aby być zdrowym, nie trzeba skomplikowanych setek badań, inwazyjnych leków i terapii, tak na prawdę wystarczy korzystać z darów Natury i odzyskać wewnętrzną harmonię. Co to tak na prawdę oznacza? Zapraszam do lektury moich artykułów i porad.

Zapisz się na newsletter: Zapis na Newsletter
Raz w tygodniu otrzymasz ode mnie e-maila z wiadomością. W mailach poruszam tematykę zdrowia oczywiście, ale w kontekście konkretnych dolegliwości i chorób oraz szczegółów jak sobie z nimi radzić. Otrzymasz wskazówki odnośnie zaleceń dietetycznych, ziół, czy związku danej dolegliwości z psychosomatyką.
Otrzymasz też informacje na temat warsztatów organizowanych przeze mnie, ich tematyki, miejsca i terminów.

Mój FanPage na portalu Facebook: https://www.facebook.com/zyciewharmonii/
jest coraz liczniejszy i ciągle przybywa nowych czytelników. Tutaj znajdziesz zawsze nowości, które umieszczam na mojej stronie. Wiele porad odnośnie zdrowia. Na moim FanPage każdy może podzielić się swoim doświadczeniem i opinią w poruszanym temacie, co jest dla mnie bezcenne. Każdy punkt widzenia jest dla mnie właściwy.

Zernij tez od czasu do czasu na mojego bloga BLOG. Publikuję w nim moje osobiste doświadczenia i spostrzeżenia, ciekawe informacje dotyczące życia w harmonii. Czym ono jest dla mnie, jak je odzyskać, dlaczego tak łatwo nas z tej harmonii wybić w obecnych czasach, o przyczynach chorób i radzenia sobie z nimi. To miejsce, gdzie chciałabym abyś znalazła inspirację i odwagę do zmian. Zmian nawyków, zmian w sposobie postrzegania pewnych ważnych zagadnień, zmian w życiu generalnie.