Natura ma przepis na wiele chorób

 
Kiedy dopadają mnie drobne dolegliwości to staram się znaleźć na nie naturalne lekarstwo – odpowiednie zioło, suplement czy wprowadzić zmianę w moim odżywianiu. Zawsze szukam w naturze, gdyż zgadzam się z Hipokratesem, że przyroda ma lek na każdą chorobę.
Krótki opis artykułu. Krótki opis artykułu. Krótki opis artykułu. Krótki opis artykułu. Krótki opis artykułu. Krótki opis artykułu. Krótki opis artykułu. Krótki opis artykułu. Krótki opis artykułu. Krótki opis artykułu.
Wątroba w naszym ciele ma się chyba najgorzej. Jest przeciążona nie tylko złym odżywianiem - zbyt tłustym, słonym , słodkim, ale różnymi chemicznymi środkami stosowanym do wytwarzania żywności. Nie bez znaczenia są również negatywne emocje jak gniew, frustracja, złość, niecierpliwość.
O tym jak ważny jest to narząd świadczy gromadzona w nim żółć, niezbędna w procesie trawienia - pomaga we wchłanianiu tłuszczów oraz witamin A, D, E i K. Poprzez żółć organizm wydala szkodliwy cholesterol, kwas żółciowy, toksyny, leki i inne niekorzystne dla naszego zdrowia substancje.