Osiągnięcia

 

Patrząc z perspektywy czasu, moim największym osiągnięciem jest doskonałe zdrowie, równowaga emocjonalna, poczucie szczęścia i spełnienia. Skłamałabym, gdybym powiedziała, że było tak zawsze. To właśnie w poszukiwaniu recepty na swoje dolegliwości wiele lat temu, rozpoczęła się moja wspaniała droga - droga do wiedzy na takie tematy jak: co determinuje zdrowie, dlaczego ludzie chorują, jaki wpływ na powstawanie chorób mają myśli i emocje czy jak wykorzystać Naturę do leczenia chorób – dietę , zioła, techniki relaksacyjne i oddechowe.
Wiedzę zdobywałam w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, gdzie pod skrzydłami wspaniałych wykładowców - terapeutów i lekarzy, zgłębiałam tajniki filozofii wschodu, bioenergoterapii, makrobiotyki, ziołolecznictwa, naturoterapii i wielu innych. Ukończyłam szkołę, zdobywając tytuł bioenergoterapeuty i zainspirowana ruszyłam do dalszych poszukiwań i poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności.
Kursy Reiki, Refleksologii, Diagnostyki z twarzy, udziały w wielu seminariach i szkoleniach z zakresu Medycyny Chińskiej, Naturoterapii czy Metody Silvy, wzbogaciły mnie o kolejne nowe doświadczenia. Najcenniejsze w tym wszystkim było zrozumienie, że na człowieka należy patrzeć holistycznie, nie tylko na ciało, ale być może głównie, na jego umysł, emocje, środowisko w jakim żyje czy historię, z której się wywodzi. Działanie w tych wszystkich obszarach wydaje się wręcz niezbędne dla odzyskania utraconego zdrowia.
Ciekawość skłaniała mnie zawsze do potwierdzania w praktyce skuteczności naturalnych metod, bo przecież miarą prawdy jest właśnie skuteczność.

Z pełną odpowiedzialnością podpisuję się pod stwierdzeniem Hipokratesa, że:
Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby.

Zapraszam Cię serdecznie do wkroczenia na ścieżkę zdrowia, chętnie Ci przez chwilę potowarzyszę.
Katarzyna Dobrowolska

Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat