Opinie

 

Katarzyna
Wspaniała książka! Można czytać na wiele sposobów i wracać, wracać wracać :-) mnóstwo inspiracji i detalicznych informacji - jak poprawić swoje życie, jak o siebie zadbać. Czytając "Zdrowie - to takie proste" po raz pierwszy mogłam też (już!!) pomóc bliskiej osobie w chorobie związanej z funkcjonowaniem woreczka żółciowego, i o to też chodzi w lekturze - aż się chce dzielić z innymi tym co się przeczytało. Serdecznie polecam!

Małgorzata
Przez życie idziemy tylko raz i na dodatek kierunki "dróg" musimy wybierać sami, a to czy świadomie będziemy dokonywać wyborów będzie uzależnione od naszej wiedzy o otoczeniu, funkcjonowaniu w tymże otoczeniu jak i działaniu naszego organizmu. Czasami warto pójść przetartymi szlakami i skorzystać ze zdobytych przez innych doświadczeń . Wskazówki, rady, informacje zebrane przez Kasię w "Zdrowie –to takie proste" będą wspaniałym drogowskazem podczas codziennych wyborów, a może pozwolą czytelnikowi uwolnić skrywane głęboko marzenia.

Iwona
Nie spodziewałam się, że nasze pożywienie może być lecznicze dla tak wielu schorzeń, a właściwie to po prostu nie wiedziałam, dopóki nie przeczytałam książki „Zdrowie –to takie proste”. Bardzo wiele cennych porad i wskazówek dotyczących tego czego unikać i co stosować w wielu chorobach. Jest to poradnik, który moim zdaniem powinien się znaleźć na półce w każdym domu, wiele cennych informacji do wykorzystywania każdego dnia.