Choroby tarczycy - e-book

 

Choroby tarczycy stały się poważnym problemem we współczesnej dobie i mogą dotknąć każdego - dzieci, kobiety, mężczyzn, młodych i osoby starsze, mogą pojawić się po urodzeniu (zazwyczaj jest to niedoczynność) i rozwijać w późniejszym wieku.
Szacuje się, że około 22% naszego społeczeństwa boryka się ze schorzeniami tarczycy, a kobiety chorują niemal 10-krotnie częściej, szczególnie w okresie menopauzalnym.
Podobnie jak w wielu innych chorobach, dieta ma tu ogromne znaczenie. Znajomość zasad dietetycznych w niedoczynności i nadczynności tarczycy jest niezmiernie ważna.
Prawidłowa dieta może też wyeliminować konieczność zażywania syntetycznych hormonów.
O diecie, ale też emocjach, suplementacji w nowym e-booku o chorobach tarczycy, który serdecznie polecam.

Katarzyna Majtczak

Znajdziesz w nim wszystko co jest potrzebne by samodzielnie zadbać o zdrowie swojej tarczycy. Zasady dietetyczne, kilka ciekawych przepisów, roli emocji w funkcjonowaniu tarczycy, oraz spojrzenie na te choroby z punktu widzenia medycyny chińskiej.
E-book łączy w sobie wiedzę z zakresu medycyny zachodu jak i wschodu – kompleksowe podejście, dzięki któremu będziesz miał drogi czytelniku szeroki obraz swojej sytuacji i sposoby radzenia sobie z nią.

W prezencie otrzymasz ode mnie e-booka o kamieniach szlachetnych, który pozwoli Ci spojrzeć na przyczyny chorób z innej perspektywy i ułatwi w wyborze kamieni w zależności od różnych dolegliwości.

Poradnik jest w formie elektronicznej, link do jego pobrania trafia automatycznie po dokonaniu zakupu na wskazany adres e-mail.