Mięśniaki macicy - e-book

 

Szacuje się, że około 40 % kobiet w Polsce ma mięśniaki macicy. Bardzo dużo!
Jednak nie ta liczba była dla mnie zaskakująca i przerażająca, a liczba wykonywanych operacji – histerektomii.

Około 55 tysięcy kobiet jest poddawanych w Polsce temu inwazyjnemu i niosącemu poważne konsekwencje dla zdrowia zabiegowi.

Katarzyna Majtczak

Ogromne znaczenie ma tu wywołany przez diagnozę w kobietach strach, powodujący działanie w pośpiechu, bez możliwości analizy alternatywnych metod, i do tego presja, że trzeba działać szybko. Nic bardziej mylnego.

Kiedy zdiagnozowano u mnie mięśniaka wielkości 10 cm, domyślasz się, że jedynym rozwiązaniem było usuniecie jego wraz z macicą i jajnikami. Nie skorzystałam, czując intuicyjnie, że mogę temu zaradzić w naturalny sposób. Nie myliłam się!

Choć moja droga do uzdrowienia była dość długa, Twoja nie musi. Próbowałam po omacku zanim znalazłam to co pomaga i jak tonący brzytwy chwytałam się różnych diet cud i różnych nie działających sposobów, Ty nie musisz.

Wskazuję Ci drogę na skróty, bezpośrednio do tego co działa, bez straty czasu na zbędne poszukiwania.

Z taką intencją pisałam ten poradnik. Jeśli z wielu tysięcy kobiet jakaś część podejmie świadomą decyzję by leczyć się naturalnie, będzie to dla mnie ogromnym sukcesem i da mi ogromną satysfakcję. Powiem Ci, że warto, przecież nie masz nic do stracenia.

Nie jestem przeciwna metodom stosowanym we współczesnej medycynie, nie krytykuję ich, jedynie wskazuję ryzyka i zagrożenia dla zdrowia kobiet, które tym zabiegom się poddają. Zazwyczaj są to bardzo inwazyjne metody, nie obojętne dla zdrowia.

Abyś miała pełny obraz, w poradniku odnoszę się do kwestii ze świata medycyny zachodniej jak i wschodniej. Chcę byś miała dokładny ogląd swojej sytuacji, chcę Ci pomóc w wyborze tego, co dla Ciebie będzie najlepsze. Ty decydujesz. Ja wierzę, że Twoja intuicja podpowie właściwe dla Ciebie rozwiązanie.

W poradniku wplatam trochę swojej historii, czując, że znajdziesz też w niej kawałek siebie. Jestem przykładem kobiety zdrowej i szczęśliwej jak nigdy dotąd, która postanowiła wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie. Nagroda jest wielka!

Poradnik jest w formie elektronicznej, link do jego pobrania trafia automatycznie po dokonaniu zakupu na wskazany adres e-mail.